A
beígért társasjáték-parti megtörtént, most jöttem onnan. 18-kor találkoztunk a Camponánál, Tescoban rendeztünk egy kis ámokfutást, aztán pardey reggel 5-ig, első busszal pedig haza. A 10 résztvevő: SzZs, ZGy, KK, VG, KB, V, SÍ, IR, BZ, nomeg én. A hangulatról gondoskodott a vodka-narancs meg mittoménmi, nekem csak előbbi, abból se sok, valamint karaoke-show [ami királyzsír dolog], palacsintázás, medencében pancsolás - bár ezt csak hárman vállalták be -, etc.
Társasjáték-parti 2004. július 24-25.
Update 2004. aug. 31. 12:47: itt található még egy rakás kép a buliról ami D70-nel készült
Király volt a buli, bár kicsit hamar befáradtam.De minden nagyon jó volt.
Köszi: Kata & Kicsi
A medencét le kellett engedni,enyhén koszos lett
De legalább, "Itt nem lesz többett buli" szinte már közhellyé vált mondat nem hangzott el!!!
Jeah itt csüng az egész ismerősi köröm a blogomon

Üdv, Kicsi
Kicsi írta:
De legalább, "Itt nem lesz többett buli" szinte már közhellyé vált mondat nem hangzott el!!!
Pedig mi mindent megtettünk, hogy elhangozzék
Haszprus 2004. július 26., hétfő 10:27
Jeah itt csüng az egész ismerősi köröm a blogomon
mind a 2
Hál isten másnap Ígiék elmosogattak,miközbe aludtunk uh marha keveset kellett takarítani.
Föl kellene rakni a karaoke hangfelvételt is
Miért hány ismerősöd van?
Örülök,hogy eljöttetek a "társasjáték"bulira.Ha legközelebb lesz ilyen, akkor azt tuti,hogy esőmentes időben tartjuk majd,mert azt a koszt,amit felsikáltam a földről másnap,az két heti dzsuvával volt egyenlő.

A medencébe valaki kutyaszaros lábbal lépett bele, és a medencét is takarithattuk ki.ettől eltekintve jó volt a buli.Nem?! A legközelebbi party ideje előreláthatólag:2004 aug.10-11-12! Üdv mindenkinek:Kata
Nekem ütközik
Tyütyü
A medencébe valaki kutyaszaros lábbal lépett bele,
Látom te még a jót látod az emberekben, az fel se merült benned hogy valaki direkt helyezte bele a kábelt?
Gábor: Nem mondod, hogy felvettétek a karaoket, az nagyon király lenne meghallgatni.
Ajándékozz már meg vele!!! Ha nem gáz nektek....
Kata: király volt a buli, még1x kösz mindent, majd megkérjük Zsoltit, hogy járja el az esőmentesítő táncot a szalagavatós ruhájában, a kis Frédi jelmezben, és akkor nem lesz gond:-))))
Haszpra: neked is modok valamit, hogy ki ne maradja körből, király a Blog!!!!!!
Üdv.: Zoli
Na végre, beratad a képet
Fél évnél régebbi bejegyzésekhez nem lehet hozzászólni.