
történelem - 2014 június - 8 megfelelő bejegyzés
Jelöld be, hogy főbb mely kategóriákat akarod olvasni, vagy ha csak egyet: kattints a nevére.

We could begin pulling Oliver into some Angular tasks. Having someone else be able to deliver Angular stories will be good for the team.
Magamra is húztam az első Angularos taskot Végre egy kis frontend.
Ez a poszt 2007 óta várja hogy befejezzem, de nem fejeztem be. 2007-ben voltam egy skandináv körutazáson és lett egy rakás jó kép. Most így 7 év után kirakom ezt a hármat.
Csak egy gyors angular vs php view kód összevetés
PHP:

Angular:

Sasszeműeknek feltűnhet hogy az angular kódom egy picivel kevesebbet tud, ettől függetlenül tisztább, szárazabb érzés.
Szóval a YOULOG most kőkemény angular js lett:
Oh yeah.

Kezd kurvajó lenni ez a dolog
Anyone interested in a fancy online keyword based diary (lifelog)?
Az most senkit ne zavarjon hogy a napok még nem jó sorrendben jelennek meg.
Tonight @ home on Adventure Channel: AngularJS!
Mai productivity eredmény: melóban egyértelműen jobban haladtam fb nélkül, itthon pedig leporoltam a januárban félbehagyott scala play blogengine projektemet (Elavultak a cuccok alatta, már nem fordult IntelliJ-ben (ez nem egészen tudom hogy hogy lehet, habár gondolom úgy, hogy a play konzol valamit update-elt magán, az IntelliJ meg nem követte), rendbe kellett rakni. Ráment kb. 2 óra, de megérte.
)
A miranda ng-t pedig még tovább customizáltam, egész barátságos lett. (Atom minimál.)
23:02 Na még egy gyors bejegyzéslájkolós feature lefejlesztése belefért. 0.1-es verzió, egyelőre lehet lájkot leadni, és kiírja hogy hányan lájkolták eddig a bejegyzést. Oje! Majd lesz fullosabb később. (Ja és csak ha belépett user vagy.) Igen, igen, tudom hogy volt már hasonló, de ez kicsit másmilyen lesz, meg jobbabb is lesz.
Mai fejlesztéssel töltött idő itthon: 3-4 óra. Roxx! Istenem, végre.
(Mert persze be kellett tolni egyből egy új 0-ról írt frameworköt is az új feature alá, nem lehet csak úgy. Rég nyúltam a blog kódjához na, és már mások az elképzeléseim.)
Ja és itt kikúrt continuous delivery van ám, annyira hogy nincs localhoston meg sehol tesztszerverem, a blog úgy jó egyből ahogy megírom.
Nem tesztelni kell, hanem jó kódot írni, basszátok meg.*
* A szerző a pókerarcos humor hazai élharcosa. Ismeri és gyakorolja a TDD-t, de ez itt most nem az a projekt, itt tényleg izgibb egyből productionön futó kódot írni. Ennek is megvan a szépsége, ha valaki nem hiszi, próbálja ki dev/test környezetek nélkül fejlesztenie az akármilyen rendszerét.